Odkrijte naše promocije in novosti !Obiščite našo kozmetično trgovino na naslovu: Ameriška ulica 13,BTC Ljubljana Dvorana A, A7 vhod in levo.
NOVA LOKACIJA v Celju : TUŠ DROGERIJA CELJE- GLAZIJA , NASPROTI POLICIJI-Mat sencila 50%
Pigmente in sparkle 3 za 2/ kupi 3 ,plačaj 2
0
Spletna stran Inglot.si za funkcionalnost strani uporablja piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Nekateri piškotki so bili morda že nameščeni v skladu z zakonodajo. Z nadaljevanjem obiska strani soglašate z njihovo uporabo. |
Katalog
Nalaganje...
RSS novice
Ni dodanih RSS novic
Naša podporna telefonska linija je na voljo od pon.-pet. od 9.00-20 uri
Telefon:031 784 254 (pon.- pet., 9.00 - 20.00)
Kontaktirajte našo službo za pomoč uporabnikom!Bogat z aktivnimi sestavinami, ustvarjenimi za posamezne potrebe vsake vrste kože, tonik za obraz odlično hrani in uravnava pH kože, hkrati pa ji daje zdrav, svež videz. Obogaten z ekstraktom lilije losjon za obraz za suho kožo zagotavlja globoko hidracijo in regeneracijo. Tonik za normalno kožo z izvlečkom črnega bisera oživi kožo in daje učinek naravne osvetljenosti. Medtem ko tonik za obraz za mastno kožo in ravno z ekstraktom ginka biloba učinkovito matira in odstranjuje odvečni sebum in manjše rdečice.
Pridružite se več kot 1000 ljudem, ki dobijo brezplačno in svežo vsebino samodejno vsakič, ko objavimo.